Referendum za „normálne“ hodnoty.

Autor: Martin Kubík | 19.1.2015 o 11:35 | Karma článku: 8,24 | Prečítané:  1214x

Čo nevidieť,  je tu začiatok februára a s ním Referendum za normálne hodnoty Slovákov. Aspoň takto sa pred časom zdieľalo na stránke istého hnutia, na obrázku, kde sa pre istotu aj napísalo ako treba hlasovať. Len pre istotu, aby sa náhodou nejaký pomýlenec nespamätal. Teda nepomýlil.

O tejto problematike nepočuť iba dnes, diskutuje sa o nej už nejaký ten čas. Mňa vždy len udivuje, koľko úsilia a námahy (a peňazí) sú niektorí ľudia schopní vynaložiť na to, aby nedajbože nejaký gay nemohol vychovávať deti. Veď čo ak sa stane gay aj z toho dieťaťa? A čo ten syphilis a AIDS? Určite sa nakazí, to je jasné. A potom aj teba a aj teba!

Každé referendum, alebo aj vo všeobecnosti hocijaká snaha niečo dosiahnuť, by mala mať svoj účel, cieľ. Pri kladnom výsledku tejto snahy očakávam, že sa zlepšia určité podmienky toho, prečo som sa snažil.

Otázkou teda je, aký je účel tohto referenda? Keď bude úspešné, budú sa mať deti lepšie? Alebo sa tým ochránia tradičné rodiny? A ako?  Teraz im niekto ubližuje?

Čerstvou novinkou tu máme reklamu, od istej aliancie, kde vraj deti majú jasno. No však samozrejme. Deti majú celkom jasno aj v tom, že Mikuláš chodí naozaj cez okno, že ak dajú zub pod vankúš, príde Zúbková Víla, alebo napríklad, že ... no je toho celkom dosť. Sranda. Ako tie deti na toto prišli? Kto im v tom takto jasno urobil? Teraz nesúdim detský svet, aby ma nie kto zle nepochopil. Práve naopak. Chcem len povedať, že to nie deti si urobili jasno, ale to ľudia čo ich vychovávajú, či médiá a okolie im tvoria svet. Dieťa je úžasné práve v tom, že dokáže veriť v hocičo zázračné, pravú lásku, spravodlivosť. Nemá také to preddefinované myslenie, ktoré ohraničuje ich myseľ. Dokáže žiť a prijať realitu, ktorá môže byť úplne iná od niekoho predstáv.

Mám pocit, že sa o gayoch rozpráva už pomaly ani nie ako o ľuďoch. Veľmi by ma zaujímalo, čo si ľudia myslia, že ako takí gayovia žijú, čo robia a ako trávia čas. Pretože to vyzerá, ako keby mali žiť len zo vzduchu a neustáleho sexu, a vôbec nechodiť do práce, vybavovať iné veci, ísť do kina, skrátka žiť ako hociktorý iný človek. Najväčším paradoxom je, že sa množstvo gayov nachádza možno aj vo vašom okolí, bez toho, aby ste to vôbec tušili. Možno sa aj s niektorým nevedomky, napríklad pracovne stretávate a vážite si ho. Teda až dovtedy, kým nepovie, že je gay a chce mať deti.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Najdlhšia bytovka na svete je vo Viedni a má meno po Marxovi. Je radosť v nej žiť

Nie je špinavá ani nebezpečná, hoci sú v nej sociálne byty. Nezamestnaní v nej bývajú vedľa profesorov.

BRATISLAVA

Bratislava porastie do výšky, budovy zmenia panorámu

V Bratislave rýchlym tempom pribúdajú výškové budovy.

SVET

Klamali aj intrigovali. Všetci prezidentovi muži, ktorí skončili

Za sedem mesiacov skončili takmer všetci Trumpovi spolupracovníci.


Už ste čítali?